• Юридична Адреса / Фактична адреса:

    Київська обл., м. Буча, вул. Нове Шосе, 14, oф. 260

  • Пошта:

    powereg@ukr.net

  • (093) 920 04 39(097) 901 02 28

Укласти угоду

ДОГОВІР про постачання електричної енергії споживачу
Додаток 1. Заява-приєднання Додаток 3 Додаток 3.1 Додаток 3.2

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Шановні Споживачі!

Повідомляємо Вам про необхідність оперативних дій з метою отримання електричної енергії у 2019-му році на вигідних для Вас умовах.

Як відомо, згідно абз.9 п.13 Розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі - Закон) непобутові споживачі, яким на день набрання чинності цим Законом здійснював постачання електричної енергії постачальник за регульованим тарифом, мають обрати собі нового електропостачальника та укласти з ним договір постачання електричної енергії споживачу не пізніше ніж через 18 місяців з дня набрання чинності цим Законом (Закон набрав чинності 11.06.2017 року).

У разі ж необрання споживачем нового електропостачальника протягом 18 місяців з дня набрання чинності Законом постачання електричної енергії такому споживачу здійснюється постачальником «останньої надії».

При цьому ціна електричної енергії постачальника «останньої надії» в середньому на 30 % вище за ціну звичайних постачальників електричної енергії, в тому числі за середню ціну ТОВ «Power Energy Group».

Отже, з метою отримання електричної енергії в 2019-му році, Вам необхідно обрати постачальника електричної енергії та укласти з ним договір вже до 21.12.2018 року (зі змінами).

Таким чином, якщо договір буде укладений після 21 грудня, то постачальник не зможе замовити необхідний Вам обсяг електричної енергії. У цьому випадку, постачання електричної енергії у січні 2019 року буде здійснюватися Вам постачальником «останньої надії».

Поспішайте зараз, аби не переплачувати в 2019-му році!


НЕОБХІДНІ УМОВИ, ЩОДО ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:


- Споживач є власником (користувачем) об’єкта;

- Споживач приєднався до умов договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії;

- Наявність системи АСКОЕ/ЛУЗОД (акт введення в промислову експлуатацію системи та наявність свідоцтва про метрологічну повірку системи). Без АСКОЕ/ЛУЗОД співробітництво зі споживачами можливе за умови середньомісячного споживання менше 50 000 кВт*год та приєднаною потужністю менше 150 кВт.


ОСНОВНІ ЕТАПИ ПЕРЕХОДУ ДО НАШОЇ КОМПАНІЇ ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ


1. Заповнити опитувальний лист та відправити на нашу електронну адресу;

2.Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії має обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднані до умов договору постачання електричної енергії споживачу. Така комерційна пропозиція є невід’ємним додатком до договору;

3.Разом із заявою-приєднанням споживач також надає:

a.копію документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності, виданої в установленому порядку), за необхідності;

b.витяг або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;

c.заповнений Додаток № 3 до Договору «Обсяги очікуваного споживання електричної енергії (потужності) на 2019 рік».

4.Споживач, обравши комерційну пропозицію, надає електропостачальнику заповнену заяву-приєднання разом із необхідними для укладення відповідного договору документами.

5.Електропостачальник, отримавши заяву-приєднання, протягом трьох робочих днів перевіряє можливість приєднання споживача до умов договору на умовах обраної комерційної пропозиції.

  6.У разі неможливості приєднання споживача до умов відповідного договору на умовах обраної комерційної пропозиції електропостачальник письмово протягом трьох робочих днів від дня отримання заяви-приєднання повідомляє заявника про відмову в укладенні відповідного договору та повертає йому документи, які були надані разом із заявою-приєднанням.

7.Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.

8.Дочекатися закінчення процесу зміни електропостачальника, який забезпечується суб’єктами (учасниками) ринку електричної енергії та учасниками роздрібного ринку електричної енергії.

9.Отримувати електричну енергію від ТОВ «Power Energy Group» на вигідних умовах.